Policija spriječila fizički sukob Rocketsa i Clippersa nakon utakmice

Svlačionica kao poprište sukoba

piše: Lujo Karadža

U Los Angelesu odvijala se vrlo napeta utakmica između domaćina Los Angeles Clippersa i Houston Rocketsa u Staples centru 15. siječnja 2018. Naime, domaćini L.A. Clippersi pobijedili su favorite Houston Rockets rezultatom 113:102. Iskre su frcale tokom cijelog dvoboja, a nažalost, utakmica nije bila u prvom planu. Kako se doznalo, trojica igrača Houston Rocketsa predvođeni bivšim igračem Clippersa, Chrisom Paulom, napali su protivnike u svlačionici. Clint Capela odvlačio je pozornost suparnicima tako što je išao na glavni ulaz u svlačionicu, dok su James Harden, Trevor Ariza i Gerald Green predvođeni Chrisom Paulom u svlačionicu pokušali ući kroz stražnja vrata koja povezuju gostujuću i domaću svlačionicu. Navodno su tražili Austina Riversa, koji nije nastupio te Blakea Griffina koji se na terenu svađao sa skoro svim igračima Rocketsa, čak i s njihovim trenerom, Mikeom D’Antonijem. Do fizičkog sukoba na kraju nije došlo jer su prestrašeni domaćini pozvali policiju te je ona ubrzo stigla na mjesto mogućeg okršaja. NBA legendama, Shaquille O’Nealu i Charlesu Barkleyu, cijela situacija je bila smiješna jer, kako oni tvrde, bili su u puno opasnijim situacijama te za policijom uopće nije bilo potrebe. U redovima Houstona, Eric Gordon i Chris Paul imali su po 19 koševa, dok je u redovima Clippersa Lou Williams ponovno briljirao s 31 poenom. Pri pobjedi pomogao je i Blake Griffin s double-doubleom (29 koševa i 10 skokova).

 

Do fizičkog sukoba na kraju nije došlo jer su prestrašeni domaćini pozvali policiju te je ona ubrzo stigla na mjesto mogućeg okršaja.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *